ČSFD Trailery v XBMC


Poslední kousek z mé dílny určitě potěší nejednoho uživatele XBMC. Tenhle fakt stojí za zkoušku. Podpora ČSFD v XBMC se rozšířila do úplně nových rozměrů.

Většina českých nebo slovenských uživatelů XBMC jistě zná ČSFD scrapper. Je to skvělý kousek. Scapper funguje tak, že projde knihovnu vašich filmů a pro každý titul vysosne z ČSFD informace o něm. Skromně si dovoluji tvrdit, že můj doplněk si se scrapperem může vytřít zadnici a to při vší úctě k autorovi. I když, oba výtvory mají zcela jiný účel.

Co tedy plugin ČSFD Trailery nabízí?

Je toho spousta. V podstatě zpřístupní celou ČSFD databázi do XBMC a ještě mnohem víc. Prohlížení žebříčků a novinech vycházejících na DVD nebo bluray se může hodit, když nevíte co s načatým večerem. Ke každému filmu doplněk stáhne z ČSFD hodnocení, děj, herecké obsazení atd a k tomu seznam všech videí. Nejsme tedy omezeni pouze na trailery, ale jsou k dispozici rozhovory apod. Program kin, je další důležitá součást. Lze nahlédnout do právě vycházejících trháků včetně možnosti zjistit, ve kterém že to kině se kousek hraje, k dokonalosti chybí už jen systém pro rezervaci lístků :-). Budete moci vyhledávát filmy nebo autory, herce a režiséry. U osob prohlížet jejich filmotéky. To nejlepší na konec. Díky integraci s ostatními doplňky z mého repozitáře, je možné každý titul přímo vyhledat na movie-library.cz, bezvadata.cz a kinotip.cz. Při kapce štěstí je tedy možné film rovnou shlédnout. Včera jsem si takto pustil kultovní film Jáchyme, hoď ho do stroje a naplno si uvědomil luxus, který tento doplněk nabízí.

V dalších verzích plánuji podoru přihlašování, a zpřístupnění některých funkcí pro přihlášené – hodnocení filmů a přehledů  oblíbených.

Instalace

Na hlavní stránce mého repozitáře je návod.

Více informací naleznete na stránce doplňku.